Referent/ka internerového obchodu
VESNA, a.s.
Čeperka, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro VESNA, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Čeperka 306, Pardubice 2 (Čeperka), 53002
  • Přidáno : 9.8.2018
  • Správci webu :

    Společnost VESNA, a.s. zabývající se prodejem bytového a kusového textilu hledá vhodného kandidáta / ku na pracovní pozici -

    referent internetového obchodu

    Požadujeme :

  • znalost problematiky internetového obchodu a reklamy na internetu výhodou,
  • znalost práce na PC - Excel, Word,
  • základní znalosti webových stránek jsou vítány,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • samostatnost, komunikativnost
  • Náplň práce :

  • péče o zákazníky, informace o novinkách, akcích apod.
  • vyřizování objednávek z internetového obchodu
  • výběr vhodného zboží do internet. obchodu
  • sledování přijatých plateb
  • Zaměstnanecké výhody : Práce ve stabilní společnosti, firemní benefity

    První kontakt e-mailem.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)