Specialista prodeje
Alza.cz a.s.
Praha
před 7 dny

Co budeš u nás dělat?Hned po tom jak si uděláš kávičku, otevřeš si naši databázi, kde budeš mít seznam naších B2B zákazníků / klientů.

Dle údajů v tabulce identifikuješ potenciál obměny počítačů a prodejeNásledně kontaktuješ našeho klienta, s cílem zkoumat jeho potřeby a případný zájemPři zájmu zákazníka předáváš kontakt svému kolegovi B2B Obchodníkovi, který to již za tebe dotáhneS tím vše se spojuje administrativa v našem IS Koho hledáme?

Někoho kdo si chce u nás přivydělat a dokáže Alze věnovat alespoň 20 hod. týdněKandidáta, který se nebojí zvednout telefon a aktivně komunikovat s naším klientemMá v sobě obchodního ducha a je pořád nevypovídaný Samostatného, zodpovědného kolegu, kterému nemusíme stát za zády Co Ti za to nabídneme?

Sám si můžeš vybrat, které dní chceš pracovatSpolupodílet se na start-up projektechMožnost práce z domova, ale budeš mít u nás i svůj stolekZaměstnanecké slevy na všechno zboží společnosti Alza.

czPráci ve firmě s přátelským a neformálním prostředíPokud dorazíš do kanceláře, můžeš využit moderní a pohodlné pracoviště s možností zacvičit si ve firemní posilovně, zrelaxovat si v solné jeskyni, zahrát si s kolegy fotbálek nebo vylézt na boulderovou stěnu

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost