Ostraha areálu
MWD Group, a.s.
Praha-Troja, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Opravářská 2, Praha 10.

Kontakt pouze emailem : ptacek mwdias.com Aktuálně hledáme tým pracovníků pro zajištění bezpečnostních služeb významného klienta ve zcela novém areálu v Praze 15 - Hostivař.

Termín možného nástupu od 1.8.2018 Požadavky : minimální věk od 21 let, zodpovědnost a spolehlivost, zkušenosti výhodou. Náplň práce : sledování kamerového systému ve velmi příjemném prostředí, kontrola areálu společnosti.

Nabízíme : Práce na Hlavní pracovní poměr, v případě zájmu možno i brigádně na DPP, vhodné také pro studenty a absolventy, stabilní práce v předem dohodnutých termínech.

Pracovní ohodnocení : Při Hlavním pracovním poměru mzda 22.000 - 25.000,- Kč, příplatky za práci v noci a o víkendech 10 %, příplatky za práci ve svátek 100 %, odměny za aktivní přístup.

 • Zaměstnanecké výhody : možnost zvláštních prémií.
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost