SENIOR OBCHODNÍ KONZULTANT V OBLASTI SLUŽEB
AC Jobs
Brno
před 8 dny

Umíš se vžít do různých obchodních situací? Máš dobrý pocit z obchodu dotaženého do konce? A na svém kontě nějaký ten úspěšná případ?

Semnou v týmu budeš mít maximálně motivující prostředí pro to, abys k úspěchům přišel / a. Já taky začínal jako konzultant a teď se mi daří udržovat výsledky dlouhodobě.

Jak toho dosahuji? Trpělivostí, vědomostmi a dobrým týmem kolem mě. A do tohoto svého týmu hledám obchodního konzultanta.

Pracovní náplň

  • Motivace kandidátů a prezentace firem (zejména z IT oblasti)
  • Prezentace společností, pozic a projektů
  • Proaktivní projednávání požadavků klientů
  • Konzultování pracovních preferencí s kandidáty
  • Provázení kandidátů výběrovým procesem
  • Co požadujeme?

  • Komunikace v týmu / Týmový duch
  • Zkušenosti v oblasti obchodního jednání
  • Orientace dotáhnout věci do konce
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Přehled v oblasti IT výhodou, nikoliv požadavkem
  • Co nabízíme?

  • Tvá práce je zároveň poznáváním - nahlédneš do nekonečného IT světa
  • Sbíráš body, za které si vybereš třeba výlet nebo tracking boty : )
  • Máme rádi společné neformální snídaně v pondělí
  • Jsme team building friendly (a jinak jsme obecně friendly)
  • Notebook a mobilní telefon máš nejenom pro pracovní účely
  • Naše pracoviště je spíš velkým obývákem než kanceláří
  • A tento velký obývák je s výhledem přímo na centrum brněnského dění
  • A kde to vše najdeš? Přímo na Orlí 36
  • Požádat