ONLINE REDAKTORKA Katka
BURDA Praha, spol. s r.o.
Praha, Cz
před 10 dny

Do časopisu Svět ženy hledáme na hlavní pracovní poměr zkušenou novinářku či absolventku oboru publicistika / žurnalistika s praxí a se zájmem pracovat v titulu pro ženy.

Požadujeme :

  • schopnost psát články na různá témata
  • vynikající znalost českého jazyka a stylistické schopnosti
  • tvůrčí představivost
  • kreativitu a stále nové nápady
  • smysl pro týmovou práci
  • znalost programů MS Word a InDesign
  • praxe v novinách či časopise (znalost redakčního prostředí) výhodou
  • Pracovní náplň :

  • psaní článků na zadaná témata a vymýšlení vlastního obsahu pro webové a facebookové stránky časopisu, Instagram (případně jiné sociální sítě)
  • spolupráce na dalších projektech redakce
  • Nabízíme :

  • získání zkušeností v prestižním vydavatelství
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • Požádat