Manipulační dělník v plastikářské výrobě, areál TOMA
KM konsult s.r.o.
Otrokovice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště Otrokovice, areál TOMA - Náplň práce : manipulace s plastovými dílci, odebírání od stroje, balení, kontrola, skladovací práce -

Požadujeme : vyučení, vhodné i pro absolventy, manuální zručnost, spolehlivost, výbornou pracovní morálku - Doplňující informace : práce na dobu určitou do 30.

6.2019 s možností prodloužení, práce ve 2.směnném provoze - Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu : zdenek kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.

Večerka.

Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

 • Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.
 • Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

  Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

  Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost