Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Youth and Environment Europe
Praha, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : Klíčové povinnosti Koordinátora / ky : Fundraising : příprava grantových žádostí, podávání reportů o financování Koordinace mezinárodních projektů (školení, výměny mládeže, kampaně) ve spolupráci s generální tajemnicí Spolupráce s Výkonnou radou a členskými organizacemi, síťování Koordinace publikací : Koordinaci publikací YEE (e-

Newsletter, aktuální publikace apod.) : Práce s redakčním týmem, korektury textů, práce s grafickými designéry apod. Koordinace EVS (Evropské dobrovolné služby) : Koordinace práce dobrovolníků EVS v kanceláři YEE příprava grantové žádosti pro projekt EVS a závěrečnou zprávu Koordinace vysílání dobrovolníků EVS Koordinace webových stránek Koordinace a aktualizace webové stránky Požadujeme : Plynulou angličtinu Pracovní nebo dobrovolnické zkušenosti v neziskové organizaci Zkušenosti s koordinací projektů Řízení času a organizační schopnosti Základní kancelářské IT schopnosti Schopnost pracovat nezávisle a pod časovým tlakem Časovou flexibilitu Zájem o práci v mezinárodní nevládní neziskové organizaci Zájem o práci v oblasti životního prostředí Uvítáme : Schopnost komunikovat v mezinárodním prostředí Zkušenosti s prací v oblasti životního prostředí Zkušenosti s řízením týmů Zkušenosti s redakčními pracemi Další informace : Požadujeme motivační dopis v angličtině.

Do výběrového řízení zahrneme pouze uchazeče, kteří se přihlásí elektronicky.

Budeme kontaktovat pouze kandidáty / ky, kteří postoupí do užšího výběru, ty pozveme na pohovor.

Přijímací pohovor proběhne v angličtině. Pracovní smlouva je na dobu určitou (na 1 rok s tříměsíční zkušební dobou a možností prodloužení) Přihláška do výběrového řízení : Životopis a motivační dopis v angličtině pošlete na adresu : yee yeenet.

eu Zaměstnanecké výhody-25 dní dovolené, 3 dní nemoci

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost