SENIOR TECHNOLOG STROJÍRENSTVÍ
AC Jobs
Jičín
před 3 dny

Jste zběhlý v oblasti strojírenských technologií? Nebojíte se používat angličtinu a rád byste se podílel na vytváření unikátních projektů?

Pak hledáme právě VÁS! Společnost se skvělým mezinárodním renomé působící v oblasti Turnovska hledá kolegu na pozici : SENIOR TECHNOLOG STROJÍRENTVÍ (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na jedinečných projektech
  • Spolupráce s firemními konstruktéry
  • Komunikace s výrobou
  • Příprava podkladů pro výrobu
  • Řešení zadaných úkolů v oblasti strojních technologií
  • Práce s technickou dokumentací
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • Znalost technologií zakákové výroby
  • Německý jazyk výhodou
  • Znalost technologie navíjecích strojů výhodou, nikoli podmínkou
  • Odpovědnost, komunikativnost, flexibilita, loajalita, proaktivní přístup
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Firemní akce
  • Závodní stravování
  • Podílení se na vývoji prototypů
  • Přátelské prostředí a lidský přístup
  • Různorodou nestereotypní práci
  • Nástup : ihned
  • Požádat