OPERÁTOR/-KA VE VÝROBĚ DOKONČOVACÍCH PRACÍ TISKOVIN
DM SERVICES s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

OPERÁTOR / -KA VE VÝROBĚ DOKONČOVACÍCH PRACÍ TISKOVIN - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce : ruční práce s tiskovinami, práce u balicí linky, odpovědnost za zhotovení svěřené práce -

Požadujeme : pečlivost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost a časovou flexibilitu - Nabízíme : zaměstnání v prosperující společnosti a přátelském kolektivu, zaškolení a trvalou podporu nejen v začátcích, osobní ohodnocení -

Pozice je vhodná i pro OZP - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (po předchozí domluvě možný osobní kontakt) nebo e-mailem.

Kontaktní osoba : Kolářová Pavlína, e-mail : kolarova dmservices.cz, tel. : 723 866 802 (volat v čase od 8 : 00 do 16 : 00 hod.)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost