Pracovník/ce obchodu
ERGOTEP, družstvo invalidů
Hranice, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ERGOTEP, družstvo invalidů .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Náměstí 8. května 368, Hranice 1 (Hranice), 75301
  • Přidáno : 27.6.2018
  • Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb :

    Náplň práce :

    obsluha zákazníků a pokladny; odborné poradenství při prodeji; nabídka zboží zákazníkům; doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

    Požadujeme :

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování; spolehlivost a pečlivost; min. stupeň vzdělání - vyučení bez maturity;
  • trestní bezúhonnost; výhodou uživatelská znalost práce s počítačem

    Nabízíme :

    atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu; stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy; zaměstnanecké slevy

    Zájemci se mohou hlásit :

  • zasláním životopisu (CV) na e-mail : novakova.l ergotep.cz;
  • telefonicky (Po - Pá 06,00 - 14,30hod.) na čísle 469 660 912 - paní Lenka Nováková
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)