Receptionist
Sodexo
Praha-Jinonice
před 11 dny

Sodexo je poskytovatelem facility služeb, včetně služeb v oblasti workplace managementu.

Pro našeho významného klienta hledáme důležitou osobu na pracovní pozici Receptionist.

Očekáváme od Vás :
  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem (podmínkou!, denní ústní i písemná komunikace)
  • pokročilou znalost MS Office
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • reprezentativní vystupování
  • Vaším úkolem bude :

  • zajištění plynulého chodu recepce a kanceláří
  • zodpovědnost za chod office managementu
  • vyřizování korespondence
  • reporting managementu společnosti
  • komunikace s klienty, vlastníkem a správcem budovy
  • e-mailová a telefonická komunikace
  • uvítání návštěv a zajištění občerstvení
  • Nabízíme :

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v mezinárodní společnosti
  • mzdu 28.000 Kč (po zapracování i více)
  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • atraktivní a moderní pracovní prostředí
  • případě Vašeho zájmu, klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT, nezapomeňte přiložit svůj strukturovaný životopis s aktuálními kontaktními informacemi.

    Benefity

    Stravenky / příspěvek na stravování, kafetérie

    Požadované vzdělání

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

    Angličtina (výborná)