ŘIDIČ VZV
ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
Liberec, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Tanvaldská 1382, Liberec 30 (Liberec), 46311
  • Přidáno : 4.7.2018
  • Řidiči vysokozdvižných vozíků :

    Náplň práce : přeprava zboží a materiálu v areálu společnosti, provádění nakládek a vykládek, naskladňování a značení zboží a materiálu, práce se skenerem, kontrola stavu VZV.

    Požadujeme : střední odborné vzdělání s vyučením, oprávnění k řízení VZV, zodpovědnost, spolehlivost, prostorová představivost, fyzická zdatnost, praxe výhodou.

    Zaměstnanecké výhody : stravenky 100,-Kč, čtvrtletní odměna za docházku, pololetní odměny.

    Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)