VĚDECKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - ANALÝZA POTRAVIN
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
České Budějovice, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : vědecko-výzkumná činnost; využití především chromatografických metod, hmotnostní spektrometrie, MALDI - TOF.

 • řešení národních a mezinárodních vědeckých projektů v oblasti působení laboratoře; samostatné provádění experimentů, jejich vyhodnocování a publikování v prestižních časopisech v anglickém jazyce;
 • samostatná příprava návrhů vědecko - výzkumných projektů; spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů.

  Požadujeme : vysokoškolské vzdělání s titulem minimálně Ph.D.

  CSc.

 • získaným v rámci biologického, chemického či zemědělského oboru; anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem);
 • zkušenosti s chromatografickými metodami, hmotnostní spektrometrií a MALDI-TOF výhodou; pracovní zkušenosti na pozici vědeckého či pedagogického pracovníka výhodou;
 • zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích; organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;
 • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič / ka; práce na PC (MS Office, specializované SW spojené s analýzou dat apod.); výborný zdravotní stav.

 • Nabízíme : zajímavou práci v mezinárodním kolektivu; získání pracovní zkušenosti v oboru; příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorách fakulty;
 • možnost osobního i profesního rozvoje; další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na kurzy AJ, univerzitní školka).

  Nástup : listopad 2018 Pracovní úvazek : 1,0 Nástupní hrubá mzda : 24 000 - 35 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU), po zapracování možnost navýšení Místo výkonu práce : Ústav akvakultury a ochrany vod, Laboratoř výživy, Husova tř.

  458 / 102, České Budějovice 370 05 Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing.

  Mirce Průšové na e-mail mprusova frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728 / II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 14.10.2018.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost