ASISTENT/KA v IT firmě
Stimul - personální poradenství
Praha, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Pro obchodní společnost působící v oblasti IT hledáme zainteresovaného / ou kandidáta nebo kandidátku na pozici : ASISTENT / KA v IT firmě Na této pozici budete podřízen / a jednateli společnosti a budete spolupracovat s účetní a obchodním oddělením.

Konkrétně budete mít na starosti veškeré recepční činnosti, mezi které patří vyřizování telefonických hovorů, uvádění a obsluha návštěv, zpracování příchozí a odchozí pošty.

Budete zajišťovat objednávky kancelářských potřeb a občerstvení, organizaci a agendu spojenou se služebními cestami (ubytování, letenky apod.).

Ve spolupráci s oddělením elektrotechniky budete kontrolovat a evidovat příchozí zásilky do IS a sledovat skladové zásoby komponent.

Vaším úkolem bude také péče o související doklady včetně jejich evidence a archivace.

Budete rovněž zajišťovat expedici těchto komponent a řešit případné reklamace.

Požadujeme : SŠ vzdělání uživatelskou znalost práce s PC komunikativní znalost AJ (komunikace s dodavateli) znalost IS Helios výhodou zkušenost na obdobné pozici výhodou Nabízíme : odpovídající mzdové ohodnocení jazykové kurzy a další vzdělávání podporu profesního rozvoje příspěvek na stravování, sick days moderní prostory v dobré dopravní dostupnosti Vzdělání : bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost