Nástrojář (až 25.000 Kč)
Dobrá práce.cz
Hodonín , CZ
před 7 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

  • vyučen / SŠ strojní
  • čtení technické dokumentace
  • znalost práce s technickými meřidly - mikrometrem
  • manuální zručnost
  • Nabídka

    Do výrobní společnosti hledáme kolegu na pozici Nástrojář.

  • zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • placené přesčasy
  • Místo výkonu práce : Hodonín
  • Pracovní náplň

  • výroba a úprava lisovacích nástrojů a náhradních dílů
  • práce s frézou, bruskou, soustruhem,
  • lapovacími a lešticími stroji Plat : 25000
  • Město : Hodonín