Neuroložka / Neurolog
NEUROAXIS s.r.o.
Praha-Zbraslav, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : U Národní galerie č.p.

476, 156 00 Praha 516 kontakt : Štorková Blanka MUDr.

Ph.D, tel. : 731111839, e-mail : neurologiezbraslav email.cz Požadujeme lékaře / lékařku s atestací, profesionální přístup k pacientům a ochotu učit se novým věcem.

Úvazek dle dohody, plný i ČÁSTEČNÝ.

Příjemné a klidné prac.

prostředí s výhledem do zámec.parku.

Slušní pacienti (do 15 pac.denně / 1 lékař), výborné finanční podmínky, zkušená a milá sestra, k disp.je administrativní síla.

Máme výborně vedenou elektr.dokumentaci. Náplň práce v ambulanci není rutinní, možno kombinovat s EEG, EMG, EP, myoskeletální med.

Možnost vyškolení v EMG.V případě zájmu zapojení v našem neuro-rehab týmu (garantem je Centrum fyzioterapie s.r.o.). Vzájemná zastupitelnost s kolegyní v případě nutnosti.

Vhodné i pro lékařku s malými dětmi nebo lékařku na rodičovské dovolené. Telefon, příp.automobil, vzdělávací placené volno, možnost vyškolení v EMG, ev.

možnost částečného úvazku (vhodné i pro lékařku s malými dětmi nebo lékařku na rodič.dovolené)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost