BUSINESS INTELIGENCE SUPPORT JUNIOR
AC Jobs
Praha hl. Město
před 6 dny

Baví tě data a dokážeš s nimi kouzlit? Čekala by tě tvorba reportů na úrovni business inteligence, práce v datovém skladu a také podpora ostatním týmům v IT oddělení.

Skvělá šance, jak získat nové a nebo naopak rozvíjet své stávající znalosti a to vše v bankovním prostředí. Neváhej a zašli nám svůj životopis co nejdříve.

Pracovní náplň

  • Sbírat a agregovat data uživatelů
  • Prováděn BI analýz nad sesbíranými daty
  • Účast na rozvojových aktivitách společnosti
  • Správa struktur datového skladu
  • Tvorba reportů a dokumentace
  • Co požadujeme?

  • Dobrá znalost SQL
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Rozvíjet nadále své znalost
  • Odpovědnost za svěřené oblasti
  • Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí velmi silné značky
  • Možnost realizovat své vlastní best practice
  • Podpora vzdělávání a osobního rozvoje
  • Zajímavou paletu firemních benefitů
  • Požádat