NÁKUPČÍ
AC Jobs
Přerov
před 7 dny

Jste komunikativní, máte rád / a práci v pohybu a přitom jste nadšenec do techniky? Máme pro Vás nabídku práce, která je přímo pro Vás.

Mezinárodní strojírenská firma hledá aktivního člověka do svého týmu : NÁKUPČÍ - KOOPERACE

Pracovní náplň

  • Zajišťování externích služeb s dodavateli
  • Zodpovědnost za celý průběh procesů strojírenských zakázek u externích firem
  • Dohled nad kvalitou zakázek od dodavatelů
  • Samostatné zpracovávání nabídek a poptávek
  • Průzkum trhu a hledání nových příležitostí pro kooperaci
  • Průběžná komunikace a reporting s managementem
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Praxi v nákupu / kooperaci
  • Orientaci v technické dokumentaci s ohledem na charakter zakázek
  • Zapálenost pro dojednávání vhodných podmínek u dodavatelů
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Co nabízíme?

  • Zajímavou práci pro aktivní jedince
  • Moderní pracovní prostředí v přátelské atmosféře
  • Pružné rozvržení pracovní doby
  • Stravenky
  • Příspěvek na kulturní aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Požádat