Operátor call centra
sales24, s.r.o.
Tišnov, CZ
před 37 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro sales24, s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
 • vyžadováno : středoškolské vzdělání
 • lokalita : Králova 1667, Tišnov 1 (Tišnov), 66601
 • Přidáno : 22.8.2018
 • Tazatelé průzkumů :

  Jsme sociální firma. Přes 60% našich zaměstnanců tvoří lidé se zdravotním postižením, lidé dlouhodobě nezaměstnaní nebo sociálně znevýhodnění.

  Dáváme prostor studentům, maminkám na mateřské dovolené, seniorům apod. Hledáme posilu do svého týmu na pobočku v Tišnově.

  Náplní práce je vedení telefonních hovorů. Nejedná se o prodej ale o informační hovory s cílem vyplnit anketu a výsledek zaznamenat do PC.

  Práce je snadná, pro každého, kdo alespoň základně ovládá počítač. Ostatní vás ochotně naučíme.

  Nabídneme Vám možnost spolupráce na hlavní, nebo zkrácený pracovní poměr, případně na DPČ / DPP a volba směn je čistě na Vás (např. 5, 6 nebo 8 hodin).

  Kontakt telefonicky (773 266 600) nebo e-mailem (dudova kolibrik-cc.cz).

  Výhody : Obědy zdarma, masáže, příspěvek na dopravu, sociálně-psychologické poradenství zdarma, občerstvení na pracovišti, motivační soutěže apod.

  Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost