​PHP programátor / full-stack developer
BURDA Praha, spol. s r.o.
Praha, Cz
před 8 dny

Do týmu BURDA Digital hledáme vývojáře se zájem o vytváření on-line magazínů, který se chce podílet na rozvoji a modernizaci oblíbených webových portálů a dalších digitálních produktů společnosti.

BURDA Digital si na nic nehrajeme, pracujeme v menším pohodovém a neformálním kolektivu na výborném místě přímo na metru Flora.

Máme rádi nové technologie, komunikujeme na Slacku, používáme GITLAB, projekty vytváříme v sexy frameworku Symfony, CMS děláme na nejnovějším DRUPAL 8, deploy provádíme automaticky pomocí JENKINS, úkoly evidujeme v REDMINE, nejsme prostě žádní dinosauři.

Zajímají tě nové postupy, baví tě dělat pěkné weby a řešit každý den nové výzvy? Tak to jsi náš člověk!

Nemáš zkušenosti s Drupalem nebo Symfony? Nevadí! Znáš-li jiný framework třeba Nette, bude to pro tebe hračka a navíc v tom nebudeš sám, vzájemně si pomáháme.

Pracovní náplň :

  • Spolupráce s vývojovým týmem na implementaci a rozšiřování redakčních systémů primárně Drupal 7 a Drupal 8
  • Vytváření menších webových projektů (microsites) na oblíbeném frameworku Symfony
  • Komunikace s ostatními členy týmu (produktová managerka, grafička, kodér, tester, projektové manažerky atd.)
  • Požadujeme :

  • Zkušenosti s platformou Drupal včetně referenčních projektů
  • Přehled o trendech v oblasti vývoje webových stránek
  • Alespoň středně pokročilé zkušenosti s vývojem v PHP
  • Zkušenosti s databázemi, cachovacími technikami, AJAX, verzovacími systémy
  • Přehled o HTTP, HTML, CSS, JavaScript samozřejmostí
  • Znalost realizace responzivních webů
  • Schopnost spolupracovat v týmu ale také samostatnost, proaktivitu a loajalitu
  • Umění dodržovat termíny a kvalitu
  • Základní znalost AJ (porozumění nápověd ze stackoverflow)
  • Odolnost vůči stresu, flexibilitu
  • Zkušenosti se Symfony nebo Nette výhodou
  • Nabízíme :

  • Možnost podílet se na rozvoji webových portálů, které vidí každý měsíc až 1 milion lidí
  • Účast na zajímavých projektech i s přesahem do jiných platforem (mobilní aplikace, e-commerce)
  • Osobnostní rozvoj a příležitostná školení
  • Práci pro prestižní mezinárodní vydavatelství
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Náležité platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Stravenky
  • Různé další benefity na pracovišti (káva, občas různé laskominy od kolegů a kolegyň, mini chillout zóna s mini fotbálkem, příspěvek na Multisport kartu apod.)
  • Příjemné okolí plné vinohradských kaváren a restaurací k objevování, s kolegy pravidelně slavíme narozeniny, v létě grilujeme na blízké Parukářce ...
  • Požádat