Skladník
STAALBOEK s.r.o.
Plandry, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro STAALBOEK s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Plandry č.e. 3, Vyskytná nad Jihlavou (Plandry), 58841
  • Přidáno : 3.11.2018
  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků :

    Pracovní náplň :

  • Příjem a výdej materiálu z a do výroby
  • Manipulace se zbožím fyzicky a s VZV
  • Inventury tzn. odpovědnost za fyzický stav skladu
  • Úklid a udržování pořádku ve skladu
  • Nakládky a vykládky zboží s přepravci
  • Správné označení zboží
  • Skenování a kopírování dokladů
  • Obsluha čtečky čárových kódů
  • Výpomoc při manipulaci ve skladu látek
  • Dodržování FIFO
  • Třídění odpadů a dodržování BOZP
  • Podřízený vedoucímu logistiky
  • Požadavky :

  • SOŠ popř. SOU a praxe min. 1 rok
  • Praxe a znalost práce ve skladu není podmínkou
  • Oprávnění k řízení VZV není podmínkou
  • Manuální zručnost
  • Smysl pro pořádek
  • Organizační schopnosti a nutnost stanovení si priorit
  • Základní znalost NJ není podmínkou
  • Chuť pracovat a nadšení podmínkou
  • Své životopis zasílejte na kral staalboek.cz

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)