LOVEC TALENTŮ Šance pro mámy a táty na rodičovské
Talentica
Praha
před 4 dny

Talentica spojuje svět techniky s lidmi. Rozvíjíme se a rosteme, proto hledáme nové kolegy na pozici LOVEC TALENTŮ. Nabízíme flexibilitu, skvělé zázemí a kreativní prostředí.

Máme rádi techniku a různorodé životní příběhy našich kandidátů.

Přijďte se podívat a pobavit se s námi o možnostech spolupráce!

Na co se můžete těšit?

  • Pracujeme v krásných kancelářích v centru Prahy a Brna.
  • Nabízíme nadstandardní mzdu fixní složka + bonusy, které jednoznačně ovlivňujete svou prací.
  • Máme propracovaný systém benefitů, který vychází z přání našich lidí aktuálně 5 týdnů dovolené, home office, stravenky, sick days, příspěvek na sport, kurzy angličtiny, týmové soutěže se zajímavými odměnami, teambuildingové akce, školení s opravdovými specialisty.
  • Svými nápady můžete aktivně přispívat k rozvoji Talenticy a pokud Vás recruitment chytne za srdce, můžete si u nás vybudovat skvělou kariéru.
  • hlavně nabízíme flexibilitu, kdy můžete svou práci perfektně skloubit s péčí o malé děti.
  • Co Vás čeká?

  • Vyhledávání technických odborníků pro naše klienty.
  • Každodenní komunikace s uchazeči, se kterými se budete bavit o jejich představách a zkušenostech.
  • Čeká na Vás práce s mnoha tradičními i méně tradičními zdroji a metodologiemi.
  • Budete pravou, a někdy i levou, rukou Konzultanta, se kterým budete velice úzce spolupracovat.
  • Co byste měl / a splňovat?

  • Jste na rodičovské dovolené a hledáte flexibilní a smysluplné zapojení do pracovního světa?
  • Nebo jste rodič malých děti a hledáte práci s velkou mírou flexibility?
  • Nedělá Vám problém komunikovat všemi různými způsoby, které mohou existovat?
  • Domluvíte se alespoň částečně anglicky?
  • Máte srdce na pravém místě, smysl pro humor a je na Vás polehnutí?
  • Požádat