TECHNIK OSAZOVACÍCH AUTOMATŮ
HOKAMI CZ, s.r.o.
Liberec, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro HOKAMI CZ, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Ampérova 464, Liberec 25 (Liberec), 46312
  • Přidáno : 13.9.2018
  • Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení :

    Hokami CZ, s.r.o. je česká rodinná firma vyrábějící elektroniku na zakázku na v řadě zemí již od roku 1991.

    Hledáme vhodného kandidáta / kandidátku do oddělení automatického osazování desek plošných spojů.

    Předpokladem je chuť pracovat, cílevědomost a vedení menšího kolektivu.

    Náplň práce :

  • nastavování a seřizování osazovacích automatů
  • optimalizace výroby
  • Základní požadavky :

  • vzdělání - min. vyučen v technickém oboru (elektrotechnika)
  • schopnost práce a vedení malého kolektivu
  • důslednost a pořádek
  • praxe v oboru je vítána není podmínkou
  • Nabízíme :

  • 2 směny (Po-Pá)
  • Pracovní doba 7,5 hodin
  • Nástupní plat 32 - 35 000
  • Perspektivu profesního a platového růstu
  • Pravidelné finanční odměny
  • Benefit za věrnost (5 dnů volna)
  • Výroční benefit
  • Pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou
  • Dopravní dostupnost (tram, bus 10-15 minut)
  • Bezplatné parkování
  • Rodinnou atmosféru v ryze české firmě
  • Osobní vztahy (velikost firmy 160 zaměstnanců)
  • Občerstvení na pracovišti a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
  • Péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz
  • Společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Zaujala Vás tato nabídka, pošlete nám svůj životopis na adresu prace hokami.cz. Nechodit na pracoviště.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)