Tester/ka - naPROGRAMoval jsi něco, co sis také sám/sama otestoval/a?
ELTODO a.s.
Praha-Motol, CZ
před 15 hodinami
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha Kontaktovat mailem bebrovad eltodo.cz - zaslat aktuální životopis, nebo přes https / / prace.eltodo.cz / nebo telefonicky 8-15 hod 606606094229.

NaPROGRAMoval jsi něco, co sis také sám / sama otestoval / a? Do týmu, který se zabývá zejména vývojem dispečerských telematických systémů, hledám testera / ku, který / á nám pomůže testovat vyvíjený SW, navrhovat testovací scénáře a hledat vhodné technologie.

Pokud máš zkušenosti s automatizovaným testováním, zátěžovým testováním, psaním skriptů, pak tě rádi uvítáme v našem rostoucím týmu.

Pokud zvládáš základy objektového programování a skriptování, máš zkušenosti například se Selenium, jbehave, cucumber, PhantomJS, Jenkins, Python, Ruby či Go pak jsi to TY a čekáme, že se nám ozveš! Ještě doplňuji, že je důležité, aby ti vyhovovala práce v týmu.

Aktuálně potřebujeme profíka, který nám může pomoci : - s automatizovaným testováním - testovat velké a navzájem provázané systémy -

psát skripty - tvořit scénáře - vyvíjet vlastní nástroje pro testování - provádět zátěžové testy Proč by sis měl / a vybrat právě nás?

 • Jsme dobrá parta, kde vládne neformální atmosféra. - Hodně se toho můžeš naučit. - Práce u nás je pestrá - žádná továrna na weby apod.
 • Na všem se dá domluvit, máme pružnou pracovní dobu a je možný i zkrácený úvazek. - Služební notebook a telefon. - Týden dovolené navíc + 2 dny zdravotního volna a další benefity najdeš na https : / / www.
 • eltodo.cz / kariera / co-u-nas-najdete / benefity /

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost