ELEKTROTECHNIK # ABSOLVENT
AC Jobs
Nový Jičín
před 1 dnem

Ukončujete vysokou školu elektrotechnickou? Nechcete jen sedět v kanceláři, ale baví Vás cestování? Pojďte pracovat k nám a získejte možnost pracovat s moderními technologiemi! ELEKTROTECHNIK # ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • Převzetí projektu a zprovoznění zkušebních zařízení
  • Komunikace se zákazníkem
  • Zajištění návrhů pro technické postupy
  • Výjezdy do zahraničí a elektroinstalace zařízení přímo u zákazníka (služební cesta na 2 až 6 týdnů)
  • Spolupráce se servisními skupinami
  • Podílení se na vývoji zařízení
  • Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání elektrotechnické, nebo praxi v oboru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Platnou vyhlášku 50 / 1978 Sb. 5
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Co nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Zajímavou práci, která není stereotypní
  • Cestování v rámci zaměstnání
  • Možnost být součástí mezinárodního týmu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvky na dopravu
  • Poukazy na volnočasové aktivity
  • Lokalita : okres Přerov
  • Požádat