Specialisté v oblasti prodeje a nákupu inf. a kom. techn.
CSC Computer Sciences s.r.o.
Praha-Nusle, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Pikrtova č.p.

1737 / 1a, Nusle,140 00 Praha 4 kontakt : Nino Jangavadze, e-mail : njangavadze csc.com Pomáhá při vývoji a průběžné údržbě celkového nákupu společnosti.

Plánuje a koordinuje zadávání zakázek na materiály, výrobky / služby a vybavení nezbytné k provozu obchodní jednotky nebo přiřazených projektů.

 • dporuje, doporučuje a koordinuje implementaci účetních systémů a kontrolních účetních procesů. Procesuje a dokončuje mírně složité objednávky;
 • určuje ceny od dostupných prodejců, které splňují pokyny týkající se nákladů a kvality; objednávky; ověřuje přijetí nákupu.

  Uchovává schválenou databázi dodavatelů / prodejců.

  Monitoruje výkon dodavatele / dodavatele prostřednictvím správy programů dodavatelů / dodavatelů; vydává doporučení pro doplňování a odstranění z databáze dodavatelů / dodavatelů podle potřeby.

 • Provádí komplexní vyjednávání s dodavateli, aby získala výrobky v nejlepším množství a náklady, aby bylo zajištěno, že budou splněny potřeby koncových uživatelů;
 • vyjednává dodávky, podmínky a ceny.

  Určuje možnosti budoucího zadávání veřejných zakázek na další strategie zadávání zakázek. Požadované znalosti : Znalost anglického jazyka a min 5 let prakticke zkusenosti v oblasti.

  Zaměstnanecké výhody : 5 dní dovolené navíc, kafetérie, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzdělávání

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost