Facility Specialist
Gemtek.CZ, s.r.o.
Radčice, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Gemtek.CZ, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Chebská 555 / 7, Plzeň 22 (Radčice), 32200
  • Přidáno : 8.11.2018
  • Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií :

    Hledáme do našeho týmu nového kolegu / novou kolegyni :

    Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Správa budovy (zajišťování revizí, servisů, cenových nabídek oprav, dohled)
  • BOZP a PO (revize, školení, interní dokumentace, inspekce)
  • Odpadové hospodářství (reporty - EKOKOM / ISPOP)
  • Zajišťování úklidové služby, firemních telefonů / tarifů, internetu
  • Co byste měl / -a mít?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Dobrou obchodní etiku
  • Pokročilou znalost angličtiny a češtiny (denní využití)
  • Dobrou znalost MS Excel
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Co můžeme nabídnout?

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Využití a prohlubování Vašich zkušeností
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, stravenky po odpracování půl roku, káva / čaj k dispozici na pracovišti, hrazené jazykové kurzy, vánoční firemní večírek)
  • Životopisy v českém i anglickém jazyce zasílat na adresu : lucie musialova gemteks.com, marketa kropikova gemteks.com a jess mo gemteks.com.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)