Marketing manager/ka s čínštinou
RACETEQ s.r.o.
Ostrava, Česká republika
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro RACETEQ s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : Ostrava
  • Přidáno : 28.5.2018
  • Specialisté v oblasti marketingu :

    Pracoviště : Ostrava

    Kontakt : osobně po předchozí telefonické domluvě (tel.. 552 308 185) na adrese Provozní 3, Ostrava

    RACETEQ s.r.o. - SERVIS LCD OBRAZOVEK A DOTYKOVÝCH DISPLEJŮ, SKLADOVÁ ČINNOST, MKD, OBCHODNÍ ZNAČKA BUGO PRO PRODEJ MOBILNÍCH TELEFONŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

    Hledáme MARKETING MANAGERA s čínštinou

    Náplň práce :

  • promo značky společnosti
  • práce s webovým rozhraním čínských eshopů
  • orientace na koncového zákazníka
  • prezentace produktů společnosti
  • péče o stávající klientskou základnu a její rozšiřování
  • pravidelný reporting vedení společnosti
  • plánování a management promo aktivit produktů
  • Klíčové dovednosti kandidáta / ky jsou :

  • marketingové dovednosti
  • znalost čínštiny na komunikační úrovni (není podmínkou, aby kandidát / ka byl / a rodilým mluvčím, rozhodující jsou profesní zkušenosti) a komunikativní znalost angličtiny minimálně na úrovni B2
  • velkou výhodou je znalost trhu elektroniky
  • výborný time management
  • cit pro detail
  • orientace na výsledek
  • Nabízíme :

  • služební PC, telefon
  • finanční ohodnocení dle seniority
  • stravenky (stravenka v hodnotě 50 Kč / den, po 6 měsících 100 Kč / den)
  • o dalších benefitech jsme připraveni diskutovat
  • Prosíme o CV v anglickém jazyce.

    Vaše dotazy Vám ochotně zodpovíme a detaily upřesníme během přijímacího pohovoru.

    Vyžadované vzdělání : Bakalářské

    Hrubá mzda : 30 000 50 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis