Technik automatizace (43-47.000 Kč)
Dobrá práce.cz
Brno (okres Brno, CZ
před 4 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 2.11.2018 Značka : TRK 21354 ID : 1374411

Pracovní nabídka

Pro svého klienta, menší zahraniční společnost v oblasti dodávek plastových dílů pro automotive, hledáme vhodného kandidáta / ku s relevantními zkušenostmi

Vaše náplň práce

Vaší náplní práce by bylo zejména :

Zodpovědnost za přejímky nových zařízení a jejich zprovoznění ve firmě

Lokální podpora Manažera industrializací v zahraničí

Proškolení techniků (technologové / seřizovači) k používání výrobních zařízení

Tvorba související technické dokumentace - pokyny / návody

Co by bylo skvělé?

Znalost PLC programování

Znalost programování robotů ABB / Kuka

Zkušenost z oblasti automotive a znalost IATF standardů výhodou (ne podmínkou)

Vyhláška 50 / 1978 Sb.

Plynulá znalost anglického jazyka

Naše nabídka

Pro tuto pozici nabízíme :

Pružnou pracovní dobu

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Kolektiv příjemně naladěných kolegů

Moderní pracovní prostředí

Smlouvu na dobu neurčitou

Firemní vzdělávání

Dopravu v rámci Brna zdarma

Nástup : Po dohodě či ihned

Město : Brno