Pracovník montážní linky PR3
Continental
Jičín
před 3 dny

Pracovník montážní linky PR3

Popis pracovní pozice

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Typ práce

Pozice bez pracovních zkušeností

Staňte se i Vy členem našeho týmu a zašlete nám svůj životopis.

S ročním obratem 44 miliard € a více než 240.000 zaměstnanci v 61 zemích světa patří společnost Continental celosvětově k předním dodavatelům automobilového průmyslu.

Divize Chassis & Safety vyvíjí a vyrábí integrované aktivní a pasivní technologie řízení bezpečnosti, jakož i produkty, které podporují dynamiku vozidel.

Produktové portfolio se pohybuje od elektronických a hydraulických systémů řízení brzd a podvozku až po snímače, pokročilé asistenční systémy řidiče, elektroniky airbagů a senzorů airbagů, stejně jako elektronické systémy vzduchového zavěšení až po systémy ostřikovačů čelního skla a trysky pro čištění světlometů.

Největší důraz je kladen na vysokou úroveň kompetence systémů a propojení jednotlivých komponent. Tyto produkty a funkční systémy jsou rozvíjeny v souladu se strategií SensePlanAct a vytvářejí základ pro rozvoj automatizovaného řízení.

Divize Chassis & Safety zaměstnává více než 47 700 lidí po celém světě a v roce 2017 dosáhla tržeb přibližně 9,8 miliardy EUR.

Chassis and Safety

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost