ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ-ZÁMEČNÍK
Kostelecké Uzeniny
  Most, CZ
před 5 dny

Pracovní náplň

údržba a kontrola technických zařízení výrobního objektu Kosteleckých uzenin a.s. Most (mazání, čištění, výměna olejů, výměna a kontrola kutrových nožů, kontrola strojovny, zajištění odečtů spotřeby el.

energií, plynu a vody, výměna nástrojů, kontrola a údržba rozvodů vody, plynu a stlačeného vzduchu, zimní údržba areálu, vedení dokumentací, pohotovosti, dvousměnný provoz (ranní+odpolední směny).

Požadujeme

SO s výučním listem, základní znalost práce na PC, flexibilitu, zodpovědnost, kolektivní spolupráci s kolegy, svářečské oprávnění MMA, TIG, svařování plamenem, znalost čtení dokumentace.

Znalost práce na obráběcích strojích (soustruh, frézka a rovinná bruska).

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti, po zaučení dobré finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity, mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, systém kafeterie

 • peníze na volný čas a zdraví zaměstnanců ve výši 6 000 Kč / rok, příspěvek na dopravu nad 40 km z místa bydliště
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost