Junior Consultant / Java Software Engineer
Profinit EU, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 7 dny

Hledáme

Jsme PROFessionals IN IT. Dlouhodobě se zaměřujeme na dodávky business a IT řešení s vysokou přidanou hodnotou pro přední banky, pojišťovny, telekomunikační operátory a veřejnou správu.

Chceš programovat ve velkém? Vyvíjej třeba největší a nejvyužívanější internetové bankovnictví v ČR!

Profinitu se nám daří. Vyhráváme hodně projektů a je z čeho vybírat. Ať už tě baví vývoj front-end nebo back-end, určitě si vybereš.

Jaké máme například projekty?

  • Vlajkovou lodí je IB v České spořitelně, které jsme kompletně přestavěli a dlouhodobě ho spravujeme. Aplikaci využívá 1,5 milionu klientů a ročně vyřídí 100 milionů plateb.
  • J2EE, JSF, Spring Web Flow; IDE Intellij Idea 13).

  • Od základů jsme vybudovali internetový portál ČSOB Pojišťovny, který poskytuje online i offine řešení pro prodejce, klienty i back-
  • office. (J2EE, Sybase ASE SQL Server, Enterprise Application Server).

  • Vyvinuli jsme nástroj SVAT, který pomáhá vyšetřovat podvody, rozplétat vazby a to vše s pomocí matematiky. Napojením na veřejné rejstříky jsme získali možnost sledovat spletité vazby okolo nejznámějších českých kauz (JEE, OpenGL, grafové algoritmy).
  • Náplň práce

  • Využití a osvojení best practices v oblasti Java vývoje s využitím moderních Java frameworků
  • Analýza, návrh, programování, testování a podpora řešení a softwarových systémů
  • Spolupráce se seniorními kolegy na návrhu a vývoji aplikací nad platformou J2EE
  • Možnost vedení menšího vývojového týmu - v závislosti na dosažených zkušenostech
  • Požadujeme

  • Být studentem minimálně 2.ročníku VŠ technického zaměření (informační technologie)
  • Školní znalost programovacího jazyka Java, výhodou C#, C / C++
  • Výhodou je znalost platformy JEE a Java vývojových frameworků
  • Alespoň základní znalost SQL
  • Komunikační a analytické schopnosti
  • Znalost anglického jazyka
  • Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
  • Flexibilní osobnost, výborný / á týmový / á hráč / ka se zodpovědným přístupem k práci
  • Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000,- Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např. : důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Typ pracovního vztahu

    Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

    Typ smluvního vztahu

    Pracovní smlouva, práce na živnostenský list / IČO, dohoda o pracovní činnosti

    Délka pracovního poměru

    Požadované vzdělání

    Vysokoškolské / univerzitní

    Požadované jazyky

    Angličtina (středně pokročilá)