LAKÝRNÍK VE VÝROBĚ
AC Jobs
Plzeň-sever
před 8 dny

Máte zkušenosti s lakováním větších ocelových ploch? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Plzně? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici : LAKÝRNÍK VE VÝROBĚ (22-25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • stříkání barev vysokotlakým zařízením
  • používání mokrých barev (akrylátů)
  • využití vícevrstvých nátěrů na ocelové konstrukce
  • lakování dle technické dokumentace
  • Co požadujeme?

  • praxi s vysokotlakým lakováním - výhodou
  • zkušenosti se zpracovaním dvousložkových barev
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • pečlivost a zodpovědnost
  • Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • možnost příspěvku na ubytování nebo dopravu
  • nástup - ihned
  • místo pracoviště : okolí Plzně
  • Požádat