obsluha čerpací stanice pohonných hmot- ČS - NORD
PASOIL s.r.o.
Praha-Hloubětín
před 16 dny

komunikace se zákazníky,obsluha pokladního systému,práce s finanční hotovostí, platebními kartami, odpovědnost za odvod finanční hotovosti, hmotná odpovědnost i za drobný sortiment, doplňování zboží, úklid vnitřních i vnějších prostor čerpací stanice.

Práce v nepřetržitém provozu Požadujeme : ukončené základní vzdělání, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, odpovědný přístup, zájem učit se nové věci, příjemné vystupování.

Výhodou zkušenost s prodejem zboží a finančními prostředky Nabízíme : Příjemné a čisté pracovní prostředí, jistota výplaty mzdy vždy do 11 dne v měsíci.

Hrubý plat cca 23500,00 Kč. Vhodné i pro starobní důchodce, osoby se ZTP, případně i cizince se znalostí češtiny a komunikační schpností Vzdělání : vyučení, základní, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost