pracovník sociálních služeb základní výchovné nepedagogické činnosti
Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Litoměřice, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Poskytování komplexních pečovatelských činností o uživatele, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání uživatelů, manipulace s přístroji, pomůckami, jídlem, prádlem a udržování čistoty a hygieny v domácnosti uživatelů.

Zajišťování nákupů, přípravy stravy, doprovodu uživatelů mimo domácnost a zajišťování zájmové a kulturní činnosti pro uživatele.

Vyžadujeme flexibilitu, empatii, nekonfliktnost, schopnost týmové práce, trpělivost při výchově dětí. Výhodou je praxe v sociálních službách, znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem -

mentální postižení a řidičské oprávnění pro užívání referenčního vozidla. Práce na denní a noční směny s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou.

Možnost prodloužit smlouvu na dobu neurčitou. Nutné mít očkování, nebo před nástupem absolvovat očkování na žloutenku typu B.

Do 18ti měsíců nutno absolvovat kurz PSS.

Výše mzdy se odvíjí od započitatelné praxe.

Způsob prvního kontaktu telefonicky Po-Pá od 8.00 - 14.00 hod., e-mailem nebo osobně po telefonické domluvě.

Domově Na Svobodě 172, Čížkovice.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost