PROGRAMÁTOR CRM SYSTÉMU
AC Jobs
Brno
před 6 dny

Chcete se naučit kódit CRM systém ve Vašem oblíbeném jazyce C#? Máte chuť pracovat a učit se od ostřílených profíků? Komunikace v angličtině se nebojíte?

Pak hledáme přímo Vás!

Pracovní náplň

  • Programování nového CRM systému
  • Úzká spolupráce v rámci týmu
  • Návrhy a testování SW
  • Tvorba dokumentace
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s programovacím jazykem C#
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Výhodou zkušenosti s webovými technologiemi
  • Co nabízíme?

  • Velmi vypracovaný trainning plan včetně externích kurzů
  • Občerstvení na pracovišti a ovocné pondělí
  • Poukazy na sportovní lekce
  • Místo : Brno
  • Požádat