Teamleader Mošnov
DSL Ltd.
Mošnov, Moravskoslezský kraj, Czechia
před 2 dny

Mošnov, Moravskoslezský kraj, Czechia DHL Supply Chain req70411 21 / 11 / 2018

Co bude Vaší náplní práce?*Budete vést a motivovat menší tým pracovníkůskladu*Dohlížet na bezpečnost práce*Budete dodržovat a ladit pracovní postupy *Podílet se na každodenní práci ve skladu Co k tomu potřebujete?

 • Zkušenost s vedením lidí*Výhodou je znalost logistiky nebo prostředíautomotive*Alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny, zkušenosts prací na PC*Komunikativní schopnostiCo Vám za to nabízíme?
 • Příležitost stát u zrodu nového projektu*Přátelské a bezpečné pracovní prostředí*Zajímavé finanční ohodnocení*Stravenky v hodnotě 70Kč plně hrazenézaměstnavatelem*Týden dovolené navíc 25 dní v roce*Příspěvek na penzijní připojištění*Výhodné volání pro celou rodinu *Pojištění pro případ způsobené škody na pracovišti*Slevu na nákup elektroniky, cestování,potravinových doplňků*Kartu do Makra a mnoho dalšího.
 • Sign up for Alerts by adding your e-mail address, choose a category and / or select a location (start typing for suggestions to select a location).

  Click the Add button to add your one or more alerts before submitting by clicking on Sign Up . You must have at least one alert in the list below in order to subscribe.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost