AUTOMECHANIK BRNO
AC Jobs
Brno
před 1 dnem

Jste šikovný automechanik, který hledá práci v Brně? Chcete se stát nedílnou součástí týmu ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců! Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Autorizovaný servis osobních automobilů přijme zkušené kandidáty na pozici Automechanik (25 - 33.000)!

Pracovní náplň

  • Provádění diagnostiky, údržby a všech ostatních zakázkových prací v rámci oprav a udržování vozů renomované značky
  • Zpracování záručních případů podle interních předpisů
  • Kontroly a prohlídky podle právních předpisů
  • Organizace pracovních úkolů
  • Co požadujeme?

  • Dokončené vzdělání v oboru automechanik / automechanička
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Zajem o technické novinky a chuť učit se novým věcem
  • Pečlivost, samostatnost a týmového ducha
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Co nabízíme?

  • Roční bonusy dle vnitřních předpisů společnosti
  • Stravenky
  • Kvalifikované zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné ceny firemních produktů
  • Lokalita : Brno
  • Požádat