Skladník
DB Schenker
Nučice , Česká republika
před 8 dny

Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti

DB Schenker!

Rádi byste pracovali ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu? Pojďte pracovat k nám!

Pro náš sklad v Boru u Tachova hledáme vhodné uchazeče / -ky na pozici Skladník. NABÍZÍME NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10.000,- Kč!

Co bude Vaším úkolem?

  • spolupráce při nakládce / vykládce kamionů
  • práce s moderní manipulační technikou (VZV, retrack apod.)
  • kontrola zboží při příjmu a výdeji
  • obsluha mobilních skenerů
  • balení, etiketování, kompletace zboží
  • Co od Vás očekáváme?

  • chuť do práce, spolehlivost
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru výhodou
  • Co Vám nabízíme?

  • práci ve stabilní firmě v jednosměnném provozu
  • náborový příspěvek 10.000,- Kč
  • můžete získat / obnovit si průkaz VZV
  • budete s námi pracovat v příjemném prostředí a kolektivu
  • finanční motivaci za mimořádný výkon
  • zaměstnanecké výhody jako např. 5. týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní / životní připojištění, výrazně levnější telefonování pro rodinu a mnoho dalších výhod
  • Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.