Seřizovači a obsluha obráběcích CNC strojů
RICHTAR.cz s.r.o.
Bílovec, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro RICHTAR.cz s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Budovatelská 948 / 2, Bílovec 1 (Bílovec), 74301
 • Přidáno : 6.11.2018
 • Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů :

  Z : 5.11.2018. Místo výkonu práce Bílovec. Požadujeme : SŠ vzdělání, nejlépe vyučení v oboru obráběč kovů nebo mechanik seřizovač.

  Praxi jako operátor CNC obráběcího centra, orientace v technické dokumentaci a výkresech, znalost řídicího systému Heidenhain, znalost práce s posuvným měřítkem, dobré komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti.

  Pracovní náplň : Obsluha obráběcího centra TOS WH 10 CNC s řídícím systémem Heidenhein, tvorba programu dle výkresové dokumentace a zadání zákazníka, zvolení správné technologie obrábění, sestavení nástrojů obrábění dle programu stroje, kontrola stavu nástrojů a výměna, konečná úprava hotových výrobků.

  Osobní kontakt po telefonické domluvě.

  Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

  Hrubá mzda : 20 000 35 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost