Prodejci po telefonu
Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o.
Praha-Lysolaje, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo práce : Praha tel. : 777747351, e-mail : ondrej.sury ibs-sro.com Manažer prodeje po telefonu pro Srbsko / Virtual Sales Account Manager for Serbia Uchazeč je odpovědný za splnění prodejních cílů prostřednictvím preferovaných prodejců společnosti Cisco a manažerů společnosti.

Hlavním cílem je vytváření / rozšiřování účtů, uzavírání prodeje se zákazníky a hledání nových možností po telefonu prostřednictvím prodejců.

 • Náplň práce zahrnuje následující : " Odpovědnost za růst tržeb v rámci regionu " Řízení trhu se zapojením komerčních partnerů pro zajištění předpokládaného výsledku cíleného na zákazníky " Použití marketingových nástrojů a znalostí Customer Intelligence (analýzy zákazníků) " Spravování partnerů na svém území;
 • podpora a školení těchto partnerů v jejich pozicích, znalost produktů společnosti Cisco " Používání nových a stávající technologií Požadavky : dokončené vysokoškolské vzdělání, předchozí zkušenosti v oblasti IT na manažerské pozici výhodou, angličtina a srbština na úrovni rodilého mluvčího, velice dobré komunikační a prezentační schopnosti, schopnost pracovat s konvergovanými daty a video sítí, výborná schopnost analýzy dat, schopnost koordinovat a vést spolupracovníky, být schopný nezávisle rozvíjet různé procesy.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost