MARKETING ASSISTANT
LP Komfort s.r.o.
Čerčany, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro LP Komfort s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Mračská 75, Čerčany, 25722
  • Přidáno : 12.10.2018
  • Specialisté v oblasti marketingu :

    NÁPLŇ PRÁCE :

  • Zodpovědnost za řízení svěřeného projektu, toku informací a za řádné a včasné předání kvalitních podkladů,
  • Zajištění operativních úkolů oddělení,
  • Přehled nad marketingovým plánem a plněním marketingových aktivit,
  • Podpora při realizaci marketingových projektů,
  • Komunikace s marketingovými odděleními obchodních center,
  • Spolupráce při prezentaci značky na eventech i příp. organizační zajištění akcí (vlastní akce, tiskové konference, veletrhy, spoluúčast na partnerských akcí, prezentace v obchodních centrech), zajištění výstupů z akcí (fotografie, články, atd.),
  • Spolupráce s dodavateli,
  • Administrace webových stránek,
  • Správa věrnostního programu, komunikace se zákazníkem, infolinka,
  • Copywrighting, korektury, kontroly obsahu,
  • POŽADUJEME :

  • Pečlivost a spolehlivost, systematičnost, samostatnost,
  • Reprezentativní a příjemné vystupování, komunikační a prezentační dovednosti,
  • Znalost MS Office (Excel, PowerPoint), výhodou znalost grafického programu (Photoshop, Indesign)
  • Angličtina na dobré úrovni (slovem i písmem, aktivní komunikace), němčina výhodou,
  • Řidičský průkaz B,
  • Nástup dle dohody.
  • NABÍZÍME :

  • Pracovní místo v klidném prostředí Městečko - Čerčany Nespeky (okres Benešov),
  • Cool Brand" a příjemné pracovní prostředí,
  • Možnost vlastního profesního růstu,
  • Sleva na firemní výrobky,
  • Zajímavé platové ohodnocen. První kontakt e-mailem.
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)