Stálý/á průvodce/kyně
Národní památkový ústav
Lázně Kynžvart, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Národní památkový ústav .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : středoškolské vzdělání
 • jazykové požadavky : němčina aktivně
 • lokalita : Lázně Kynžvart, Lázně Kynžvart, 35491
 • Přidáno : 5.7.2018
 • Průvodci v kulturních zařízeních :

  Místo výkonu práce : státní zámek Kynžvart, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

  Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro mladistvé. Náplň práce : průvodcovská činnost zámeckými interiéry, zámeckým muzeem a parkem v českém i cizím jazyce, dohled nad stavem expozice a dodržováním Návštěvního řádu, účast na přípravě a realizaci kulturních akcí, drobný provozní úklid, prodej obchodního zboží.

  Požadujeme : velmi dobrý mluvený projev, příjemné vystupování, reprezentativní vzhled, aktivní znalost NJ (popř. AJ, RJ), časová flexibilita, spolehlivost, svědomitost, ochota učit se novým věcem, ochota pracovat v kolektivu.

  Nabízíme : stravenky, volné vstupy do památkových objektů ve správě NPU i pro rodinné příslušníky. Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat Po-

  Pá 8 : 00-16 : 00 h) anebo e-mailem.

  Vyžadované vzdělání : ÚSV

  Hrubá mzda : 14 240 21 470 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost