Skladník
DB Schenker
Nučice , Česká republika
před 17 dny

Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Pro naše překladiště v Rudné u Prahy hledáme vhodné uchazečky / uchazeče na pozici skladník. Nabízíme náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč a další zajímavé bonusy.

Co bude Vaším úkolem?

  • pracovat s moderní manipulační technikou (VZV, retrack apod.)
  • používat mobilní skenery
  • kontrolovat zboží při příjmu a výdeji
  • spolupracovat na správném naložení a vytížení kamionů a kontejnerů
  • práce v jednosměnném nebo třísměnném provozu a nebo na stálou noční směnu
  • Co od Vás očekáváme?

  • pracovat s chutí a spolehlivě
  • pozitivní přístup při řešení vzniklých situací
  • trestní bezúhonnost
  • praxi na pozici skladník (výhodou)
  • Co nabízíme?

  • získáte jistotu pravidelné mzdy
  • budete finančně motivováni za mimořádný výkon
  • můžete získat / obnovit si průkaz VZV
  • budete s námi pracovat v příjemném prostředí
  • získáte 5 týdnů zasloužené dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní / životní připojištění a mnoho dalších výhod
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společenských akcích jako vánočních večírcích, sportovních víkendech a dalších aktivitách.

    Česká republika

    Telefon : +420 739 340 728

    OdpovědětZpět na výpis pozic

  • sdílet na Facebook
  • sdílet na Twitter
  • sdílet na Google+
  • Přeposlat známému
  • Požádat