ÚČETNÍ
BONAP - ICCZ s.r.o.
Hnojník, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro BONAP - ICCZ s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Hnojník 408, Hnojník, 73953
 • Přidáno : 21.8.2018
 • Účetní všeobecní :

  Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru, min. 3 roky praxe na pozici samostatné účetní, znalost zákona o účetnictví, zákona o DPH, komunikační a organizační schopnosti, logické myšlení, loajální a vstřícné vystupování, zájem o další vzdělávání.

  Náplň práce - komplexní vedení účetnictví IS Premiér, kontrola náležitostí dokladů dle zákona o účetnictví, zákona o DPH, vyhlášky č.

  410 / 2009, zákona o finanční kontrole, shromažďování a zajišťování oběhu dokladů, koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech, sestavování podkladů k fyzické inventuře, dokladová inventura účtů, sestavování účetní závěrky, fakturace, evidence, archivace.

  Životopis zaslat na e-mailovou adresu : helena.kristkova bonap-iccz.cz

  Pracoviště : Hnojník

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 20 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost