Specialista v oblasti hodnocení výkonu dodavatelů (Vendor Performance Specialist II)
Vodafone Czech Republic a.s.
Praha, Česká republika
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Vodafone Czech Republic a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : náměstí Junkových 2808 / 2, Praha 515 (Praha), 15500
  • Přidáno : 10.7.2018
  • Ostatní inženýři v oblasti elektronických komunikací (včetně radiokomunikací) :

    Místo výkonu práce :

    náměstí Junkových č.p. 2808 / 2, Stodůlky, Praha 515

    Uchazeč je zodpovědný za spolupráci s finančním oddělením na plánování rozpočtu, kontrolu služeb a dohled nad dodavateli.

    Náplň práce zahrnuje následující :

    Spolupráce s Technology Finance na tvorbě plánů za danou oblast

    Revize licenčních podmínek Telco Technologii (monitorování licenčních politik klíčových produktů)

    Zajištění řízení vztahů s dodavateli, včetně pravidelného vyhodnocení výkonnosti dodavatelů

    Zajištění obnovení smluv v přidělených oblastech a spolupracuje s technologickým oddělením za účelem optimalizace smluvních podmínek

    Uspořádání pravidelných schůzek o přezkoumání služeb s interními týmy

    Účastní se interních projektů

    Požadavky : min. dokončené bakalářské vzdělání, angličtina min. na úrovni C1 podmínkou, znalost SAP, MS Office (především výborná znalost Excelu včetně makra, pokročilé funkce, projektové řízení, atd.

    znalost tržního prostředí v oblasti telekomunikací a datových služeb, schopnost metodické a funkční spolupráce při realizaci Technology projektů

    Vyžadované vzdělání : Bakalářské

    Hrubá mzda : 35 000 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis Reklama