policista policie ČR
Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje
Tachov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce..Tachov a Plzeňský kraj Přijímací řízení k Policii ČR Uchazeč absolvuje psychotesty,fyzické testy,zdravotní prohlídku.

Po úspěšném absolvování přijímacího řízení je přijat do služebního poměru Policie ČR na dobu určitou se zkušební dobou 6 měsíců .

Po uplynutí zkušební doby může příslušník požádat o přiznání náborového příspěvku ve výši 75000Kč. Po přijetí je policista vyslán na základní odbornou přípravu v trvání 12 měsíců : 1 měsíc řízená praxe ve ŠPS Domažlice 9 měsíců teorie ve vzdělávacím zařízení v Praze 2 měsíce řízená praxe ve ŠPS Domažlice Nástupní plat : v 1.

roce zařazení do 2.PT 21840 Kč 2.rok zařazení do 3.PT 26090 Kč (po úspěšném ukončení ZOP) Doba určitá je sjednána na tři roky a uzavírá se služební zkouškou.

Po zdárném absolvování služební zkoušky se mění poměr na dobu neurčitou. Nabízíme : -práci která má smysl a pomáhá celé společnosti -

garantované hmotné zajištění a kariérní postup -široké uplatnění dosaženého vzdělání - možnost získání vysokoškolského vzdělání -

za spolehlivou dlouholetou službu odchodné a výslužné Požadujeme : -občanství České republiky -věk min.

18 let -bezúhonnost -dosažené úplné středoškolské vzdělání -zdravotní,osobnostní a fyzickou způsobilost Bližší informace na oficiálních webových stránkách www.

policie.cz KONTAKT : Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje,Nádražní 2,306 28 Plzeň,tel.

974 322 654,e-mail krpp.op.podatelna pcr.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost