QE
AC Jobs
Praha hl. Město
před 3 dny

Pohybujete se v oblasti kvality? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a nebojíte se používat angličinu? Nevadí Vám občasné cestování?

Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní automotive společnost hledá posilu na pozici : QE - ZÁKAZNICKÁ KVALITA (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování APQP a řízení vzorkování
  • Účast na řešení zákaznických auditů
  • Řešení reklamačních řízení
  • Kontrola dodržování ISO / TS 16949
  • Cestování k zákazníkům a řízení QMS
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Praxe v oblasti kvality
  • Znalost 8D report, FMEA,CP, APQP, SPC, MSA, PPAP, VDA 6.3
  • Komunikativní angličtina
  • Flexibilita, odpovědnost, komunikativnost
  • Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavou a různorodou práci v oblasti kvality
  • Příspěvek na stravování a závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Profesní a jazyková školení
  • Motivační platové ohodnocení dle prokázaných znalostí a zkušeností
  • Získání zkušeností napříč oblastmi v automobilovém průmyslu
  • Možnost profesního růstu
  • Nástup : ihned
  • Požádat