IT Ředitel
Alza.cz a.s.
Praha
před 5 dny

Jsme jiní a jsme za to rádi. Chceme být nejlepší a k tomu potřebujeme ty správné mozky . Většina si myslí, že IT je pouze dodavatel pro business.

My víme, že IT a business musí být partnery , abychom mohli růst a jít správným směrem.

IT musí rozumět businessu, který podporuje, vice versa business musí rozumět technologiím a postupům, které využívá.

Náš business vedou IT lidi : Dobře víme, že : pár řádků kódu umí zázraky. IT tak dokáže obrovsky pomoci svým uživatelům.

jedním požadavkem se dá z dobrého zadání udělat totální prasárna.nejde donekonečna programovat pomocí "IFů". Musí se měnit i architektura.

IT se dá řídit různými způsoby, pro každý projekt se však musí vybrat ten správný.to není o počtu hodin v docházce, ale o hotových věcech.

U nás je potřeba vnímat business. Vědět, co je to výsledovka. Přemýšlet, kam se bude vyvíjet trh a udělat ten krok dříve než ostatní.

To, co tě zajímá, tedy náplň práce : můžeš si vzít celou oblast či téma a to kompletně rozpracovat,můžeš se orientovat více procesně a řídit naše postupy,můžeš zaštítit úplně novou větev vývoje,

A proč se pořád odvoláváme na business?

Protože Alza je e-commerce, business, technologie a management v jednom . Kybernalizujeme svět obchodu technologiemi, které se objevují.

Největší e-shop v ČR byl jen první krok, ty další (a mnohem větší) nás teprve čekají. Víš, jaký má být ten další?

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost