ELEKTROPROJEKTANT – JUNIOR
AC Jobs
Hradec Králové
před 9 dny

Máte elektrotechnické vzdělán a platnou vyhlášku 50 sb. 6? Vyznáte se v programu Eplan, případně AutoCAD. Orientujete se v oblasti automatizace, měření a regulace?

Chcete mít po zaučení možnost vést kompletní zakázku a konzultovat projekty se zákazníky? Chcete mít možnost pracovat v oblasti moderních technologií a posouvat se ve Vašem oboru?

Zašlete nám Váš životopis! Česká společnost, působící v oblati průmyslové automatizace, působící v okrese Hradec Králové , hledá do svých řad kandidáta na pozici ELEKTROPROJEKTANT JUNIOR.

Pracovní náplň

  • Tvorba elektrotechnických schémat
  • Vedení zakázek v oblasti průmyslové automatizace
  • Konzultace se zákazníkem v průběhu zakázky
  • Práce v programu Eplan
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ elektrotechnického zaměření
  • Minimálně platnou vyhlášku 50sb. 6
  • Znalosti v oblasti měření a regulace
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem
  • Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Výkonnostní bonusy
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Notebook a mobilní telefon
  • Místo výkonu práce je v okrese Hradec Králové
  • Požádat